Wat geef je iemand die veel voor je betekent? Je wilt je blijk van waardering uitspreken in een waardevolle attentie naar je beste vriend of vriendin. Je bent goud waard is het mooist compliment wat je kan krijgen! Deze momentenfles is zeer geschikt als bedankje, maar ook leuk als compliment, felicitatie of gewoon zomaar als verrassing. Leuk om te weten is dat deze flessen gemaakt zijn van gerecycled glas, gevuld zijn met toffees en verwerkt worden door de LEUKerds.
Cadeau met aandacht
Deze flessen zijn gemaakt van gerecycled glas. Gevuld met 3 lekkere smaken toffees namelijk chocolade, hazelnoot en koffie. De momentenfles is te geven als cadeau aan vele personen, want wie houdt er niet van snoepen? Leuk om te weten is dat deze flessen verwerkt worden de LEUKerds.
Voor al je cadeaus
Ben je naast deze momentenfles nog op zoek naar andere cadeaus? Bekijk al onze 100%LEUKe geschenken op de site. Wij hebben originele cadeaus voor elk moment en persoon. Kies je cadeautje en voeg een kaartje toe in de winkelwagen. Zo is je cadeau gelijk een stuk persoonlijker
Gewicht (kg) | 530.00 |
---|---|
Kleur | Wit |
Afmetingen | 7,5 x 7,5 x 26 cm |
Geur/smaak | Koffie, Cacao en Hazelnoot |
Inhoud | 205 gram |
Materiaal | Glas, FSC gecertificeerd karton |
Momenten fles - Goud waard - Toffee
- Deze flessen zijn gemaakt van gerecycled glas
- Gevuld met drie heerlijke smaken toffees; chocolade, hazelnoot en koffie
- Dit item is verwerkt door de LEUKerds
Zakelijke klant? Klik hier voor meer info