Feestelijk verpakt
Deze vrolijke set bestaat uit een douchegel en een fijne showerpuff. De vegan douchegel met showerpuff zitten beide mooi verpakt in een chique cadeauverpakking van FSC-gecertificeerd karton. Door de fles op de verpakking, en het cadeaulint aan de bovenkant ziet het geheel er feestelijk uit.
Chique geur
De douchegel heeft een inhoud van 300 ml en is verrijkt met de geur Sparkling Flower die zowel vrouwen als mannen aanspreekt. Sparkling flowers is een frisse, bloemige geur met een lichte, sprankelende en vrolijke uitstraling.
Wat deze felicitatie LEUK maakt:
De douchegel ‘Tijd voor bubbels’ is een feestelijk cadeau, voor wie wel van een bubbeltje houdt. De boodschap maakt dit cadeau toepasselijk en speels. De douchegel en showerpuff maken van een gewone douche even een mini spa-moment. Een vrolijk cadeau vol bubbels en aandacht. Daar maak je iemand echt blij mee.
| Gewicht (kg) | 0.40 |
|---|---|
| Kleur | Wit, Goud, Zand, Kit |
| Afmetingen | 20,5 x 7 x 7 cm |
| Geur/smaak | Sparkling Flowers |
| Inhoud | 300 ml |
| Materiaal | PET, Stevig papier met glans laminaat |
Douchegel - Tijd voor bubbels
- Met douchegel én showerpuff
- Feestelijk verpakt
- Met de geur Sparkling Flowers
Zakelijke klant? Klik hier voor meer info



