Feestelijk verpakt
Of het nu gaat om een diploma, rijbewijs of certificaat: met dit cadeautje feliciteer je iemand op een frisse en feestelijke manier. Extra leuk: de douchegel zit al in een cadeauverpakking met cadeaulint. De speelse verpakking heeft een gouden ondergrond een print van afstudeerhoeden en diploma’s. De verpakking is gemaakt van FSC-gecertificeerd karton. Dus geen gedoe met inpakpapier of plakband. Gelijk klaar om naar de diploma uitreiking te gaan!
Zachte, schone geur
Deze douchegel heeft een inhoud van 100 ml en de geur White Musk. White musk is een zachte, poederige en warme geur met een schone uitstraling. Deze geur heeft musk als basis, witte rozen en pioenen als frisse noot en vleugje peer.
Wat dit geslaagd cadeau LEUK maakt
Met deze douchegel geef je meer dan alleen een verzorgingsproduct. Je geeft een felicitatie, een glimlach en een momentje voor jezelf na alle geleverde inspanning. Een fijne manier om te zeggen: wat heb je dit goed gedaan.
| Gewicht (kg) | 0.15 |
|---|---|
| Kleur | Goud, Zand, Kit |
| Afmetingen | 9 x 4 x 16,5 cm |
| Geur/smaak | White mush |
| Inhoud | 100 ml |
| Materiaal | Stevig papier met glans laminaat, Flexibel kunstof |
Douchegel in cadeauverpakking - Geslaagd
- Geschikt bij diploma, rijbewijs of certificaat
- Vegan met de geur White Musk
- Verpakt in cadeaverpakking
Zakelijke klant? Klik hier voor meer info



